Tworzymy dla sztuki. To nasza przestrzeń działań.

Sztuka i technologia łączą się nierozerwalnie, choć w sposób często niedostrzegalny dla widza. Aby jednak na scenie zadziała się prawdziwa magia, potrzeba czegoś więcej niż tylko pomysłu artystycznego. Do jego realizacji niezbędne są specjalne konstrukcje sceniczne – solidne podesty metalowe, wciągarki, podciągi, zapadnie i inne elementy. Ich działanie jest często oparte o technologie z zakresu automatyki przemysłowej i inżynierii.

Mimo że niewidoczne, wprawiają scenę w ruch. Sprawiają, że spektakl nabiera wyjątkowego charakteru, artyści czują się na estradzie bezpiecznie, a obsługa może sprawnie realizować kolejne zadania zgodnie ze scenariuszem.

Specjalnością BSC System jest właśnie technologia sceniczna. Dostarczamy solidne i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają realizować najśmielsze marzenia artystyczne. Jeżeli potrzebne Ci sprawdzone i funkcjonalne podesty sceniczne, elementy mechaniki scenicznej oraz inne elementy wyposażenia sali teatralnej, koncertowej i innych – poznaj naszą ofertę.

Podesty sceniczne i więcej – sprzedaż

Świat techniki scenicznej to nasza pasja. Poznaliśmy go dogłębnie. Dlatego naszym Klientom oferujemy niezawodne rozwiązania – bez kompromisów jakościowych, ale w rozsądnej cenie.

Z tego względu współpracują z nami najlepsi. Rozwiązania BSC System wykorzystują m.in.: Teatr Polonia w Warszawie, Muzeum II Wojny Światowej, Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, Teatr Narodowy czy Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

Oferujemy m.in. nowoczesne podesty sceniczne, elementy technologii i mechaniki scenicznej, akcesoria takie jak kurtyna sceniczna i więcej.

Dlaczego my?

BSC System to partner, któremu możesz zaufać. Zobacz dlaczego.

  • Doświadczenie

Na rynku techniki i mechaniki scenicznej działamy od lat. Zdobyta praktyka, niezliczone realizacje na salach widowiskowych i w plenerze oraz zaawansowane technologie sprawiają, że zapewniamy usługi na światowym poziomie.

  • Rozległa oferta

W gamie naszych produktów znajdują się m.in. modułowe podesty sceniczne, ale także kurtyny, krzesła teatralne, szafy czyszczące na kostiumy, parkiety, sceny mobilne, kotary akustyczne, mechanika sceniczna i znacznie więcej. Bez względu na to, jakich instalacji potrzebujesz – BSC System Ci je dostarczy. Oferta obejmuje zarówno sprzedaż, jak i wynajem podestów scenicznych oraz innych elementów.

  • Fachowe doradztwo

Świat techniki scenicznej to rzeczywistość, w której funkcjonujemy każdego dnia. Dlatego znamy go jak własną kieszeń. Nie wiesz, jak skonstruować swoją scenę i jakie elementy mechaniki wybrać, aby spektakl był jeszcze większym sukcesem? Skontaktuj się. Wspólnie zaprojektujemy i wykonamy bezpieczną, funkcjonalną i innowacyjną konstrukcję.

  • Bezpieczeństwo

Wszystkie podesty sceniczne i pozostałe konstrukcje zyskały wymagane na terenie Unii Europejskiej certyfikaty bezpieczeństwa. Pracują niezawodnie również przy dużym obciążeniu i intensywnej eksploatacji – sprawdź ich parametry techniczne, aby się o tym przekonać.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub napisz. Porozmawiajmy o Twoim projekcie artystycznym. BSC System zadba o techniczną stronę realizacji przedsięwzięcia.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Sztuka i technika są obecne w moim życiu od wielu lat, każdego dnia inspirują mnie do dalszej pracy i rozwoju.

Zapraszam do poznania świata techniki scenicznej, gdzie spełniają się moje marzenia.

Leszek Komosa

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już teraz.
Napisz do nas Zobacz nasze produkty